• Uzavřených Původních SFP-10G-LR= 10GBASE-SFP 1310nm Fiber Optic Transceiver Singlemode

Uzavřených Původních SFP-10G-LR= 10GBASE-SFP 1310nm Fiber Optic Transceiver Singlemode

Skladem
SKU e1109
  • 10 005.47 Kč

Moji přátelé, protože na výkyvy trhu, s cílem snížit náklady na vašeho nákupu, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, dovolte nám, abychom vám rozvíjet nejlepší logistické řešení, děkujeme vám za vaši spolupráci!

Následující jsou důležité parametry našich výrobků:

Specifikace

1.10 GBASE-LR SFP Modul

2.Zbrusu Nový a 100%Originální

sfp-10g-lr/1310nm 10km/10GBASE-LR Transceiver/SFP-10G-LR

vícesazbové 10GBASE-LR/10GBASE-LW/OTU2e SFP+ transceiver modul pro SMF, 1310 nm vlnová délka, rozšířený teplotní rozsah

Hlavní rysy 10GBASE-LR SFP+ moduly patří: Vlnová délka (nm):1310 Typ Vlákna: SMF Core Velikost (µm):G. 652 Kabelové Vzdálenost (ft/m): 6,2 mil (10 km) Vysílač Typ: 10GBASE-LR, 1310 nm SMF Vysílací Výkon (dBm): 0.5 (Max);-8.2 (Min) Přijímat Výkon (dBm): 0.5 (Max);-14.4 (Min) Vysílat a Přijímat Vlnové délky (nm): 1260 1355 SFP-10G-LRX

.

Packaing & Dodání:

Balení detail: Nový A Originální krabice

Dodávka detail: do 2-3dnů po obdržení platby

Shippingment:

1.Jsme loď na celém světě tím, Fedex, DHL, UPS, TNT.

2.Sledovací číslo bude zasláno, jakmile je položka byla odeslána, informace o dopravě, zobrazí se

na webové stránce.

3. Máte-li raději dopravcem, informujte nás prosím předem.Plavby costa jsou vypočítána na základě váhy a velikosti balíčku

Platba:

Přijímáme Západní Unie/Escrow

Záruka:

Všechny výrobky mají 1 rok záruka.

  • Číslo Modelu: SFP-10G-LR=
  • Značka: Vieruodis
  • Balíček: Ano

Související produkty

Síťový Kabel Tester, Přenosný Telefonní Linky Finder RJ11 Sítě Zkratu Tester RJ11 Kabel Tracke

p { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } div { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } img { width: 800px; text-align: left; } Tento nástroj se používá, aby identifikovat a sledovat drátů nebo kabelů bez daing izolace.To může být také použit k testování zkratu a najít otevřené okruhy.To může být také použit k identifikaci

  • 303.00 Kč
  • 409.37 Kč

2ks CAT6 síťovým Modulem Informace Zásuvka RJ45 Konektor Adaptér Keystone Jack

Specifikace: CAT6 90 stupňů drátu Materiál: samozhášecí PC phosphor bronze kontaktu s DPS Technologie: Montážní Rozsah: síťové kabely slabé budování domů zlepšení projektu Funkce 1. Zařízení je vhodné pro připojení a komunikaci mezi pracovního prostoru zásuvky k dosažení přenos signálu 2. kompaktní, takže výrobky vypadají jednoduché,

  • 59.73 Kč
  • 76.51 Kč

LD-2240 Driver Board T. RSC8.8A 11212 Desce

Zvláštní poznámka: každý název produktu má několik modelu produktu, uveďte, prosím, nebo vědomí, budete potřebovat model, aby se předešlo zbytečným sporům, prosím, spolupracovat, děkuji!Zvláštní připomenutí: náš obchod, prodej, většina z nich jsou 2 ruční výrobky jsou 100% perfektní test, pokud nemáme žádné zkušenosti s údržbou kupující, prosím, pečlivě zvažte nákup, děkuji, že jste

  • 640.87 Kč
  • 801.09 Kč

Pro RJ11 RJ12 RJ45 Cat5 KD-1 Síťový Kabel Drát Snížit Nástroje, Punč Dolů Dopad Nástroj

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%;

  • 63.00 Kč
  • 81.74 Kč

FP93GW ET-0002-N Driver Board 490481300600R ILIF-027 Driver Board

Zvláštní poznámka: každý název produktu má několik modelu produktu, uveďte, prosím, nebo vědomí, budete potřebovat model, aby se předešlo zbytečným sporům, prosím, spolupracovat, děkuji!Zvláštní připomenutí: náš obchod, prodej, většina z nich jsou 2 ruční výrobky jsou 100% perfektní test, pokud nemáme žádné zkušenosti s údržbou kupující, prosím, pečlivě zvažte nákup, děkuji, že jste

  • 261.80 Kč
  • 327.19 Kč

LBSC Drátu Striptérka Fréza pro kruhové / s Plochou UTP Cat5 Cat6 Koaxiální kabel Koaxiální Kabel Odizolování Univerzální Nástroj

Vybaven koaxiální kabel striptérka, kulatý kabel striptérka, frézy a plochý kabel striptérka, Nastavitelný stripping nůž pro různé tloušťku izolace, zabraňuje poškození stínění Kazeta je reverzibilní, na jedné straně je k dispozici pro RG 59/6 a druhá strana pro RG 7/11 Pásy vnější bunda UTP a STP kabel a CAT5 kolo telefonní kabel Kabel fréza funkce.Lehký, kompaktní, cenově-efektivní striptérka,

  • 121.85 Kč
  • 152.37 Kč

500pcs 1 Na 2 Způsoby, LAN Ethernet Kabel RJ45 Samice Splitter Konektor Adaptér Pro Notebook Dokovací Stanice

Množství(ks):500 Splitter Design: 1 RJ45 a 2 RJ45 samice. Převést a zvýšit vaše připojení Ethernet od 1 do 2 zásuvky. Převést jeden RJ45 zásuvky do dvou RJ45 zásuvky snadno Malý a lehký, robustní a odolné. Specifikace: Typ položky: RJ45 Samice Splitter Adaptér Materiál: Plast + Kov Barva: Černá Velikost: 45×40×20 mm/1.77 x 1.57 x 0.79

  • 13 001.00 Kč

E2798Sd driver board AOC 270LM00010 základní deska AEH98330Z00630R3

Zvláštní poznámka: každý název produktu má několik modelu produktu, uveďte, prosím, nebo vědomí, budete potřebovat model, aby se předešlo zbytečným sporům, prosím, spolupracovat, děkuji!Zvláštní připomenutí: náš obchod, prodej, většina z nich jsou 2 ruční výrobky jsou 100% perfektní test, pokud nemáme žádné zkušenosti s údržbou kupující, prosím, pečlivě zvažte nákup, děkuji, že jste

  • 575.70 Kč
  • 719.57 Kč